اطبای سنتیپزشک عمومیتهران

دکتر حسین روازاده

پزشک عمومی

دکتر حسین روازاده
آدرس

تهران، خیابان جمهوری، بین کارگر و گلشن، چهار راه شهید یاسری، مقابل بانک ملت، شماره ۵۵۳

شماره تماس۰۲۱-۶۶۴۲۴۷۱۱ – ۰۲۱-۶۶۴۲۵۴۸۳
بیوگرافی

حسین روازاده در ۲۶ مرداد ۱۳۳۵ در یک خانواده مذهبی دیده به جهان گشود. وی پس از اخذ مدرک دیپلم در ایران برای ادامه تحصیل در رشته پزشکی عازم ایتالیا شد و بعد از گرفتن مدرک دکترا و آشنایی با طب مکمل به کشور بازگشت.

 • ایشان در ایران و در دانشگاه تهران نیز به ادامه تحصیل و فراگیری دوره های درنظرگرفته شده پرداخت.
تحقیقات و فعالیت ها

حسین روازاده در زمینه طب سنتی و بهداشت، از طریق مطب و مدیریت آموزشگاه احیای سلامت فعالیت می کنند.

روازاده در حوزه طب به اظهار نظرهای خاص و بعضاً جنجالی شناخته می شوند که موافقان و مخالفان خود را دارد. سخنان روازاده با نظر به دسیسه استعمار و غرب در تخریب تغذیه جهانی است و در همایش ها و سخنرانی های خود تلاش در آگاه کردن مردم نسبت به این موضوع و ارتقای فرهنگ تغذیه در کشور دارد.

برخی از سخنان وی درباره میوه کاج، آدامس و مسواک زدن بسیار مورد توجه موافقان و مخالفان قرار گرفته است تا جایی صحبت وی درباره استفاده نکردن از مسواک و خمیردندان و اشاره به مسواک نکردن حیوانات مورد انتقاد وزیر بهداشت وقت (دکتر قاضی زاده هاشمی) قرار گرفت.

مجموعه های منتشر شده

مجموعه سخنرانی ها و همایش های حسین روازاده در بازار در قالب لوح های فشرده به فروش می رسند. در فروشگاه احیای سلامت (مورد تایید ایشان) مجموعه سخنرانی ها و کتاب هایی جهت فروش قرار گرفته اند که برخی از آنها عبارتند از:

 • کتاب بهداشت تغذیه از دیدگاه حکمای پزشکی ایرانی
 • کتاب خفی دارویی
 • کتاب خفی کنجد
 • کتاب پرسش و پاسخ جلد ۱ و ۲
 • کتاب پرسش و پاسخ جلد ۳ و ۴
 • سه مجموعه سخنرانی در قالب لوح فشرده
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
۳.۸۶ (۷ رای)
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
3.86 (7 رای)

۲۰۹ نظر

 1. اقای دکتر اولین طبیب حاذقی بودن که مسیر اصلی منو تو طب سنتی نمایان کردند و با گوش کردن به سی دی های ایشون بیشتر به طب سنتی ایمان اوردم . موفق باشید

 2. باسلام به نظرم دکترهای زیردست شما بیسوادند شما رو نمیونم اونهام زیردست شمایند. ۲سال پیش اومدم مطبتان و منو و خواهرشوهرم رو حجامت کردند که امسال رفتم پیش یک دکترطب گیاهی گفتندکه اینکار برای شما سم بوده.بعدازحجامت در مطبتان یکماه خوابیدم.مثل اینکه هدفتان پول درآوردنه نه کمک به مردم. خداوند شما روببخشد که مردم رو به جای خوب کردن مریضتر میکنید.خیلی دلم میخواست یه روزی این هارو به شما بگم چون خیلی عذاب کشیدم.

 3. بستگان بنده از عرقیات و دیگر مواد مورد تایید ایشان استفاده می کنند
  در یک کنجکاوی شخصی در خصوص سرکه سیب و عرق نعنایی که با بند ایشان عرضه می گردد . متوجه شدم که متاسفانه سرکه سیب ارائه شده ترکیبی از سرکه سیب ؛ سرکه تقطیری و آب است که خوب بنظر من کلاه برداری می باشد.
  از طرفی عرق نعنای ارائه شده ایشان هم فاصله زیادی با عرقیات با کیفیت دارد .
  البته حدس بنده این اس جهت تعدیل قیمت و به جهت ارائه قیمت رقابتی دست به این اقدامات زده اند چرا که در دانش شخصی ایشان در خصوص طب سنتی شکی نیست
  نکته اخر اینکه دو سه نفر از بستگان بنده که خیلی به ایشان ارادت هم دارند و سالهاست که به مطب ایشان در یاسری رفت و آمد دارند متاسفانه تا کنون توسط ایشان ویزیت و ملاقات نشده اند !!! توسط تعدادی شبه حکیم نسخه برایشان صادر شده است !

 4. یکبار به مطب ایشان مراجعه کردم . بسیار شلوغ بود . خود ایشان بنده را ندیدند بلکه دستیارانش بنده را ویزیت کردند . معاینه خاصی نکردند فقط نبضم را گرفتند بعد یک سری برگه های آماده کپی شده بهم دادند که درآن دستورهای غذایی تهیه آش های مختلف نوشته شده بود . یک برگه شامل کلی داروهای گیاهی و نمک دریا و … بهم دادند که از عطاری خودشان حتما می بایستی تهیه می کردم . درمجموع راضی نیستم و حالم بهتر نشد .

1 2 3 27

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درمان های سنتی

بستن