بیماری هاسرطانسرطان پوست

تبادل تجربیات درمانی در رابطه با بیماری سرطان پوست

آشنایی با درمان خانگی و تجربیات دیگران در درمان سرطان پوست از دیدگاه طب سنتی

سرطان پوست چیست؟

شایع ترین نوع این دسته در بین مردم است که خود ۴۰ درصد از آن را در بر می گیرد معمولا عامل ایجاد آن در بیش از ۹۰ درصد موارد به علت قرار گرفتن طولانی در زیر تابش شدید اشعه فرابنفش خورشید به وجود می آید. به طور کلی دسته از بیماری ها دارای درمان کامل و صحیح نمی باشند ولی اخیرا محققان روش هایی را یافته اند  که می توانند پوست را در برابر این نوع سرطان تحریک و مقاوم کنند.

این سرطان دارای سه نوع مختلف بوده و معمولا کسانی که پوست روشن تری دارند و کسانی سیستم دفاعی بدن آن ها ضعیف تر می باشد نسبت به سایر افراد بیشتر در معرض بیشتر خطر ابتلاء به این نوع بیماری هستند.

برای پیشگیری از این خطر توصیه شده از مصرف ویتامین ب ۳ و جلوگیری از تابش شدید خورشید می تواند به میزان قابل توجهی میزان ابتلاء به این بیماری را کاهش دهد.

تبادل تجربیات در تالار گفتگوی طبایع

مراجعه به پزشک برای تشخیص و درمان بیماری ها ضروری است. اما کسب شناخت از بیماری ها و آشنایی با علل بروز آنها می تواند زمینه پیشگیری از ابتلا به بیماری ها را فراهم کند. لذا آگاهی از تجربیات درمانی دیگران می تواند بسیار مفید باشد. شما می توانید قبل از هر گونه اقدامی در جهت درمان بیماری تان با مراجعه به تالار گفتگوی طبایع، بیماری مورد نظرتان بشناسید، پزشکان حاذق در آن بیماری خاص را بیابید و با مراکز درمانی تخصصی آشنا شوید. برای مراجعه به صفحه تبادل تجربیات بیماری سرطان پوست در تالار گفتگوی طبایع به لینک زیر مراجعه نمایید:

 

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
۵ (۱ رای)

مشاوره دکتر طبایع

همراهان گرامی طبایع می توانند برای تشخیص مزاج و انجام مشاوره تخصصی به لینک زیر مراجعه نمایند...

ورود به سامانه

فروشگاه محصولات سالم

برای خرید محصولات سالم و طبیعی طب سنتی به فروشگاه کنجد زیر نظر سایت طبایع مراجعه نمایید...

فروشگاه کنجد

اپلیکیشن جامع طبایع

برنامه موبایل اندروید طبایع با امکانات بسیار آماده شد! جهت آشنایی با اپلیکیشن و دانلود به لینک زیر بروید...

دانلود برنامه
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
5 (1 رای)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *