بیماری هاسکته مغزیقلب و عروق

تبادل تجربیات درمانی در رابطه با بیماری سکته مغزی

آشنایی با درمان خانگی و تجربیات دیگران در درمان سکته مغزی از دیدگاه طب سنتی

سکته مغزی چیست؟

سکته مغزی یک نوع گرفتگی ناگهانیست که بر اثر مسدود شدن عروق اتفاق می افتد و خون رسانی به آن قسمت از مغز که دچار مشکل شده یا به سختی انجام می گردد.  اگر خون رسانی به هر قسمت از مغز دچار مشکل گردد دیگر نمی تواند کار خود را به درستی انجام دهد. معمولا سکته مغزی دارای نشانه هایی از قبل نمی باشد و بعد از بروز اتفاق نیز باید سریعا به بیمارستان منتقل گردد تا از افزایش خطرات بیشتر جلوگیری گردد.

مشکلات پیش آمده بعد از بروز سکته بستگی به شدت سکته و میزان درگیر شدن نقاط مختلف سر بستگی دارد. معمولا این دسته مشکلات عبارت اند از فلج صورت و دست وپا، کرختی صورت و دست و پا، اختلال گفتار، عدم تعادل، مشکل در خوردن، مشکلات بینایی، سرگیجه شدید، عدم توانایی انجام حرکات ظریف، سردرد شدید، بی اختیاری ادرار، اشکال در درک مفاهیم، از دست دادن حافظه و… می باشد. آمار این مشکل در مردان نسبت به زنان بالاتر بوده و متاسفانه بسیار فراگیر می باشد.

تبادل تجربیات در تالار گفتگوی طبایع

مراجعه به پزشک برای تشخیص و درمان بیماری ها ضروری است. اما کسب شناخت از بیماری ها و آشنایی با علل بروز آنها می تواند زمینه پیشگیری از ابتلا به بیماری ها را فراهم کند. لذا آگاهی از تجربیات درمانی دیگران می تواند بسیار مفید باشد. شما می توانید قبل از هر گونه اقدامی در جهت درمان بیماری تان با مراجعه به تالار گفتگوی طبایع، بیماری مورد نظرتان بشناسید، پزشکان حاذق در آن بیماری خاص را بیابید و با مراکز درمانی تخصصی آشنا شوید. برای مراجعه به صفحه تبادل تجربیات بیماری سکته مغزی در تالار گفتگوی طبایع به لینک زیر مراجعه نمایید:

 

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
۵ (۱ رای)

مشاوره طبایع

همراهان گرامی طبایع می توانند برای تشخیص مزاج و انجام مشاوره تخصصی به لینک زیر مراجعه نمایند...

ورود به سامانه

آکادمی طبایع

برای شرکت در کلاس‌های آموزشی با گواهینامه معتبر انجمن علمی به لینک زیر مراجعه نمایید...

مشاهده کلاس‌ها

اپلیکیشن طبایع

برنامه موبایل اندروید طبایع با امکانات بسیار آماده شد! جهت آشنایی با اپلیکیشن و دانلود به لینک زیر بروید...

دانلود برنامه
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
5 (1 رای)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: