مشاوره بانوانمشاوره تغذیه

مشاوره تغذیه و رژیم غذایی طب سنتی ویژه بانوان

ارائه برنامه غذایی اصلاح الگوی غذایی در طب سنتی برای بانوان

تغذیه درمانی یک فاکتور مهم در روند بهبود و درمان بیماری است، در واقع بدن ما برای دستیابی به سلامت جسمی و روانی، انجام فعالیت و اعمال حیاتی باید شرایط مناسب را برای خود فراهم کند. آب، هوا و غذا از جمله نیازهای اولیه‌ی تأمین سلامت می‌باشد که به ویژه برخورداری از رژیم غذایی متعادل در این زمینه نقش مهمی را به عهده دارد. با شناخت بهتر منابع غذایی در انتخاب غذا و تهیه و آماده سازی آن در مراحل مختلف زندگی نه تنها نیازهای تغذیه ای فرد، بلکه نیازهای عاطفی و روانی او را نیز می‌توان تامین نمود و به عبارت دیگر تندرستی و شادابی را همراه با یکدیگر به دست آورد.

در سرویس مشاوره تغذیه و رژیم غذایی طبایع ویژه بانوان می‌توانید از مشاوره تخصصی سرکار خانم دکتر الهام پارسا بهره‌مند شوید.

نسخه اندروید

همراهان گرامی که تلفن همراه آنها اندروید هست می توانند با دانلود نرم افزار طب سنتی طبایع، تمام مراحل مشاوره را در اپلیکیشن طبایع طی کنند. برای این کار کافی است به لینک زیر رفته و نرم افزار را بر روی تلفن همراه خود نصب کنید و از صفحه اول مشاوره تغذیه را انتخاب کنید:

دانلود نرم افزار مشاوره تغذیه ویژه اندروید

نسخه iOS (گوشی آیفون)

آن دسته از عزیزانی که گوشی تلفن همراهشان آیفون است می توانند از نسخه تحت وب سامانه مشاوره تغذیه طبایع استفاده کنند. برای این کار کافی است از طریق لینک زیر فرایند مشاوره را طی کنید:

برای این کار کافی است مراحل ثبت نام را انجام دهید و پس از پاسخ به سوالات اولیه وقت مشاوره بگیرید و در زمان مقرر با پزشک متخصص در پیامرسان واتساپ صحبت کنید!

 


مشاوره تغذیه و اصلاح الگوی غذایی با سرکار خانم دکتر الهام پارسا متخصص طب سنتی ایران

  1. مشاوره تغذیه ویژه بانوان به مبلغ ۶۰ هزار تومان ۵۵ هزار تومان

مشاوره تغذیه و رژیم غذایی ویژه بانوان

افزودن به سبد خرید

 

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
۰ (۰ رای)
برچسب ها
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن