پیج اینستاگرام طبایع

قوانین، سلب مسئولیت و حریم خصوصی

سلب مسئولیت

سایت طبایع نسبت به تمام محتواهای منتشر شده مسئولیتی پذیرا نیست. البته که تمام تلاش تیم تولید محتوای طبایع، تولید مقالات کاملا علمی با رفرنس‌های معتبر است، اما همانطور که بارها در مقالات و جاهای مختلف سایت به آن اشاره کردیم، این محتواها نباید ملاک خوددرمانی مخاطب قرار بگیرد. لذا طبایع هیچ مسئولیتی در قبال خوددرمانی مخاطبین و عدم مراجعه به پزشکان متخصص طب سنتی نمی‌پذیرد.

محتوای موجود در سایت طبایع برای افراد در گروه سنی +17 در نظر گرفته شده است، لذا طبایع مسئولیتی نسبت به مراجعه مخاطبین زیر این گروه سنی نمی‌پذیرد و تمام مسئولیت بر عهده والدین ایشان خواهد بود.

قوانین و مقررات

تمام خدمات وب سایت طبایع توسط شرکت سبک آفرینان زندگی آرمانی ارائه می‌شود. کلیه اصول و قوانین شرکت منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیکی و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده تدوین شده است. با استفاده از وب‌سایت، کاربران نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط می‌شوند. قوانین و مقررات این صفحه متناسب با شرایط و در طول زمان تغییر ‌می‌کند و در همین صفحه درج و به‌روزرسانی می‌شود. لذا کاربر طبایع مسئولیت مطالعه و آگاهی قوانین و مقررات را با هر بار استفاده از خدمات سایت، برعهده دارد.

شما مسئول این هستید که نام کاربری و رمز ورود خود را محرمانه نگه دارید. لطفا در زمان ثبت نام، اطلاعات شخصی خود از جمله نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و شماره موبایل را به درستی و با دقت وارد کنید زیرا از اطلاعاتی که در زمان ثبت نام وارد می‌کنید برای تعریف نام کاربری‌تان در وبسایت و تخصیص خدمات استفاده می شود. در صورتی که مشخصات خود را اشتباه نوشته باشید طبایع حضور و بهره برداری بدوِن مشکِل شما از خدمات وبسایت را تضمین نمی کند. شما مجاز نیستید که نام کاربری و رمز ورود خود را در اختیار شخص دیگری قرار دهید، و یا به کسی اجازه دهید که به حساب کاربری شما و امکانات و ویژگی های تخصیص یافته، دسترسی پیدا کند. شما مسئول تمام استفاده‌ای هستید که از وبسایت و داده‌های در ارتباط با حساب شما و نام کاربری و رمز ورود شما انجام می‌گیرد. همچنین مسئولیت صحت اطلاعاتی که در حساب خود وارد می‌کنید، تماما با خود شما است. مشخصات هویتی و اطلاعات تماس شما همچون آدرس ایمیل و شماره موبایل و نیز کم و کیف فعالیت شما در وبسایت طبایع با رعایت بالاترین استانداردهای امنیتی نزد ما محرمانه خواهد بود و جز با درخواست رسمی نهادهای ذی ربط به هیچ عنوان افشا نخواهد شد و در اختیار دیگران قرار نخواهد گرفت.

اگر شما محتوایی در وبسایت تولید می‌کنید، لینکی در آن می‌گذارید و یا چیزهای دیگر از طریق وبسایت در دسترس قرار می‌دهید، مسئول تمام و کمال آن محتوا و هر ضرر و خسارتی که از طریق این محتوا ایجاد شود، هستید. این مسئله برای هر نوع محتوایی شامل نوشته، تصویر و گرافیک است. دانلود کردن، کپی کردن، و استفاده از این محتوا حقوق مالکیت را نقض نمی‌کند، که این شامل حق کپی، حق ثبت اختراع، حقوق رازداری تجاری و حقوق علائم تجاری، هم از هر شخص سومی می‌شود. اگر کارفرمای شما حق مالکیت معنوی آن چه شما خلق می‌کنید را دارد، شما یا (۱) از کارفرمایتان برای پست کردن و در دسترس گذاشتن محتوای مربوطه که می‌تواند شامل هر محتوایی هم باشد، را دارید. (۲) حق مالکیت کارفرمایتان را از حقوق مربوط به آنچه خلق کردید و یا محتوای آن باطل کرده اید. شما به طور کامل از یک مجوز و شخص ثالث مربوط به محتوا پیروی کرده، و اقدامات لازم برای به دست آوردن شرایط مورد نیاز کاربر نهایی آن محتوا را انجام داده‌اید.

طبایع همه محتوای موجود بر روی پلتفرم را بازبینی نکرده و نمی‌تواند بازبینی کند. و در نتیجه مسئول محتوای نوشتاری سایت، استفاده ها و یا تاثیر این محتوا نخواهد بود. با استفاده از وبسایت، طبایع نماینده و یا ضامن محتوای پست شده در آن نیست، و همه محتوایش را لزوما تایید نمی‌کند و عقیده ندارد همه ی این محتوا مفید و یا غیرمضر هستند. شما مسئولید که اقدامات احتیاطی لازم برای محافظت از خودتان و سیستم‌های کامپیوتری‌تان از ویروس‌ها، بدافزارها، اسب های تروجان و یا سایر مطالب مضر و مخرب را انجام دهید. وبسایت ممکن است شامل محتوایی توهین‌آمیز، زشت، و یا ناشایست باشد، و یا محتوایی که از لحاظ فنی غیردقیق، دارای اشتباهات نوشتاری و اشتباهات دیگر باشد. این وبسایت ممکن است حاوی محتوایی باشد که حریم خصوصی و یا حقوق عمومی را نقض می‌کنند و حق مالکیت و سایر حقوق انحصاری شخص سوم را زیر پا می‌گذارند و یا دانلود و کپی کردن یا استفاده از آن منوط به شرایط و ضوابط اظهار شده نباشد. طبایع هر گونه مسئولیتی برای هر گونه آسیب ناشی از استفاده توسط بازدیدکنندگان از وب سایت و همین طور آسیب ناشی از محتوای موجود بر روی سایت را از خود سلب می‌کند.

ما نمی‌توانیم همه‌ محتوا و مطالب موجود بر روی لینک های به اشتراک گذاشته شده بر روی پلت فرم طبایع را بازبینی کنیم. طبایع هیچ کنترلی بر دامنه های غیرمربوط به خود را ندارد، و مسئول محتوای آن‌ها نیست. با قرار دادن لینک های شرکت‌های دیگر بر روی سایت،‌ طبایع آن‌ها را ضمانت یا پشتیبانی نمی‌کند. لازم است شما اقدامات احتیاطی لازم برای محافظت از خودتان و سیستم‌های کامپیوتری تان را انجام دهید. طبایع هر گونه مسئولیتی برای آسیب‌های ناشی از نحوه ی استفاده ی شما از وبسایت ها و صفحات خارج از دامنه ی خود را بر عهده نمی‌گیرد.

همانطور که طبایع از دیگران می‌خواهد که به حقوق مالکیت احترام بگذارند، خود نیز به حقوق مالکیت دیگران احترام می‌گذارد. اگر باور دارید محتوایی که در دامنه طبایع قرار گرفته و یا لینک داده شده،‌ حق کپی را برای شما نقض می‌کند، تشویقتان می‌کنیم که با توجه به سیاست (DMCA) به طبایع اطلاع دهید. طبایع به همه درخواست‌ها واکنش نشان می‌دهد و اقدام‌های لازم شامل حذف آن محتوا و یا لینک هایی که حقوق مالکیت را نقض می‌کنند را انجام خواهد داد. طبایع در صورتی که یک بازدیدکننده، موارد متعددی را از حقوق مالکیت طبایع و یا شخص سوم های دیگر را نقض کند، دسترسی او به وبسایت خود را قطع می‌کند.

نام «طبایع»، لوگو و سایر علائم تجاری ثبت شده، محصولات و خدمات درج شده در سایت متعلق به شرکت است و بدون کسب اجازه کتبی، هرگونه کپی‌برداری و استفاده از موارد فوق ممنوع خواهد بود. علاوه بر این، اسناد، توافقنامه‌‏ها، فرم‏‌ها، درخواست‏‌ها، طرح سربرگ صفحات، شکل‌های گرافیکی و دکمه‌ها، کلیه محتویات وب‌سایت، اطلاعات، طراحی، متون، گرافیک، نرم‌افزار، عکس، ویدئو، فایل صوتی و موارد مشابه، و همچنین کدهای نرم‌افزاری در مالکیت انحصاری شرکت بوده و بدون کسب اجازه کتبی، کپی‌برداری از آنها ممنوع است. مالکیت و منافع کلیه حقوق سایت طبایع و مندرجات آن منحصرًا متعلق به شرکت خواهد بود. همچنین کلیه محتویات وب‌سایت نیز مشمول قانون کپی‌رایت (مالکیت حقوق معنوی) می‌شود.

طبایع حق چاپ تبلیغ در محتوای شما را برای خود محفوظ نگه می‌دارد.

طبایع حق تغییر یا جایگزین کردن هر قسمتی از این توافق نامه را برای صلاحدید خود قائل است. وظیفه ی شماست که این قرار داد را در طول زمان برای آگاهی از تغییرات آن دنبال کنید. ادامه استفاده از وبسایت توسط شما به معنای موافقت شما از تغییرات احتمالی این قراردادنامه در زمان استفاده شماست. همچنین طبایع ممکن است در آینده سرویس ها و خدمات جدیدی ارائه دهد که استفاده از همه آن‌ها شامل پذیرش شرایط این تعهدنامه است.

طبایع ممکن است دسترسی شما به همه و یا قسمت هایی از سایت را در هر زمانی با دلیل یا بی دلیل، با هشدار یا بی هشدار و یا فوری متوقف کند. اگر شما مایلید هر قسمتی از این قرارداد را نقض کنید و یا حساب کاربری خود را ببندید، کافی است دیگر از سایت استفاده نکنید. همه مفاد این توافقنامه که طبیعتا باید از فسخ آن جلوگیری کنند، از فسخ جلوگیری می‌کنند.

این وبسایت همانگونه که هست ارائه شده است. طبایع و تامین‌کننده آن بدینوسیله تمام ضمانت از هر نوع مسئولیتی استفاده وبسایت را از خود سلب می‌کنند.

در هیچ صورتی طبایع و یا تامین‌کننده آن، در قبال رابطه با هر موضوع این شرایط تحت هر قرارداد، اهمال، مسئولیت سخت و یا دیگر نظریه های حقوقی یا عادلانه برای موارد زیر مسئولیتی به عهده نمی‌گیرد: (۱) هر خسارت ویژه، ضمنی یا تبعی؛ (۲) هزینه های خرید برای محصولات یا خدمات جایگزین؛ (۳) برای قطع استفاده و یا از دست دادن و یا از بین رفتن داده‌ها؛ (۴) برای هر مقدار که بیش از هزینه تحت این قرارداد در طول دوره دوازده ماه پرداخت شده توسط شما به طبایع قبل از رویداد پیش بینی نشده. طبایع هیچ مسئولیتی در قبال هر شکست و یا تاخیر به دلیل مسائل خارج از کنترل خود را ندارند موارد فوق به حدود ممنوع شده توسط قانون اعمال نمی شود.

شما توافق می کنید که در برابر هر ادعا و هزینه‌ ای که به طبایع، پیمانکاران آن، و مجوز آن، و مدیران مربوطه، کارکنان و عوامل نگه ‌دارنده،‌ وارد می‌کنید، از جمله هزینه وکیل، هزینه ناشی از استفاده شما و یا هزینه تخلف از این قرارداد غرامت بپردازید.

استفاده از خدمات سایت به منزله توافق کامل بین طبایع و شما در مورد موضوع و مفاد این توافقنامه است و شرایط آن ممکن است تنها توسط یک اصلاحیه نوشته شده امضا شده توسط یک مدیر اجرایی مجاز طبایع، و یا با ارسال یک نسخه اصلاح شده تغییر یافته توسط طبایع تغییر کند.

حریم خصوصی

ما چه اطلاعاتی را جمع می‌کنیم؟

در دو مرحله ما اطلاعات و داده‌هایی از شما ذخیره می‌کنیم: وقتی شما در سایت ثبت نام کنید؛ و وقتی با خواندن، نوشتن، و سنجش محتوایی که در این سایت به اشتراک گذاشته شده در بحث شرکت می‌کنید. شما می‌توانید بدون ثبت نام در سایت، از محتوای آن بازدید کنید. وقتی در سایت ثبت نام کنید، از شما نام و آدرس ایمیل‌تان پرسیده می‌شود. با یک ایمیل به همراه یک لینک یکتا، صحت آدرس ایمیل شما بررسی می‌شود و اگر به آن لینک سر بزنید، می‌فهمیم که شما صاحب آدرس ایمیل هستید. بعد از ثبت نام، وقتی محتوایی پست کردید، آدرس IP را که پست از آن انجام شده، ذخیره می‌کنیم. درضمن، ما log های سرور را که شامل آدرس IP درخواست‌هایی است که به سرورمان می‌ رسد، نیز ذخیره می‌کنیم.

از اطلاعات شما چه استفاده‌ای می‌کنیم؟

هر اطلاعاتی که از شما جمع می‌کنیم، برای یکی از موارد زیر ممکن است استفاده شود:

شخصی‌سازی تجربه‌ی شما، اطلاعات شما به ما کمک می‌کند تا به نحو بهتری پاسخ‌گوی خواسته‌های شخصی شما باشیم. بهبود سایت خود، ما به صورت پیوسته مشتاق بهبود سایت خود بر اساس اطلاعات و فیدبک‌هایی که از شما می‌گیریم، هستیم. بهبود خدمات مشتری‌ها، اطلاعات شما به ما کمک می‌کند که به درخواست‌های شما در خدمات مشتری‌ها به صورت موثرتری پاسخ دهیم و پشتیبانی مناسب‌تری را به عمل آوریم. ارسال ایمیل‌های دوره‌ای، آدرس ایمیلی که در اختیار ما قرار می‌دهید برای ارسال اطلاعات، یادآوری‌هایی که درباره‌ی تغییرات محتوا خواسته‌اید، و یا واکنش به حساب کاربری شما، و یا درخواست‌ها و پرسش‌های دیگر استفاده می‌شود.

چگونه از اطلاعات شما محافظت می‌کنیم؟

وقتی که وارد سایت می‌شوید، یا اطلاعات شخصی‌تان را وارد می‌کنید و به آن‌ها دسترسی پیدا می‌کنید؛ از ابزار محافظتی مختلف برای حفظ ایمنی اطلاعات شخصی شما استفاده می‌کنیم. تمامی رمزهای شما به صورت کاملا هش شده در سرور ذخیره می‌شود. اطلاعات در چندین سرور با سطح امنیتی بالا ذخیره شده و سطوح دسترسی کاملا تعریف شده است.

خط مشی حافظه‌ی داده‌های شما چیست؟

ما با حسن نیت تلاش خود را می‌کنیم تا:

log های سرور که شامل آدرس IP همه‌ی درخواست‌هایی که در ۹۰ روز گذشته به سرورمان داده شده، را ذخیره کنیم. آدرس IP مربوط به کاربرهای ثبت نام شده و پست‌های آن‌ها را را تا ۵ سال نگه داریم.

آیا ما از کوکی‌ها استفاده می‌کنیم؟

بله. کوکی‌ها فایل‌های کوچکی هستند که یک سایت و یا سرویس تامین‌کننده‌ی آن از طریق وب بروزرتان (اگر اجازه دهید) به هارد دیسک کامپیوترتان منتقل می‌کنند. این کوکی‌ها به سایت این امکان را می‌دهند که بروزر شما را تشخیص دهند و اگر حساب کاربری ثبت نام شده دارید، آن را به حسابتان وصل کند. ما از کوکی‌ها برای درک و ذخیره کردن ترجیح شما برای بازدیدهای آینده و همچنین برای گردآوری مجموعه داده‌های راجع به ترافیک و تعامل سایت، استفاده می‌کنیم تا بتوانیم تجربه‌ی کاربری بهتر و ابزار مناسب‌تری را در آینده ارائه دهیم. برای درک بهتر بازدیدکنندگان سایت، ممکن است با ارائه‌دهندگان خدمات شخص سومی قرارداد ببندیم. این ارائه‌دهندگان خدمات مجاز به استفاده از اطلاعات جمع آوری شده از طرف ما نیستند، مگر برای کمک به انجام و بهبود پلت فرم و خدمات ارائه شده توسط ما.

آیا ما هر گونه اطلاعاتی را به گروه‌های دیگر فاش می‌کنیم؟

ما اطلاعات شناسایی شخصی شما را با گروه‌های دیگر مبادله نمی‌کنیم و یا آن‌ها را نمی‌فروشیم. گروه‌های مورد اعتماد که به ما در گرداندن سایت و یا خدمت‌رسانی به شما کمک می‌کنند، تا زمانی که برای حفظ محرمانه‌ی این اطلاعات توافق دارند، شامل این قرار نمی‌شوند. همچنین وقتی معتقدیم دسترسی به آن اطلاعات مطابق با قانون، موافق با اجرای سیاست‌های سایت ما، یا باعث محافظت از حقوق، اموال، و یا امنیت ما یا دیگران، می‌شود؛ ممکن است آن را فاش کنیم. البته، اطلاعات غیر شخصی بازدیدکننده‌ها ممکن است به عنوان بازاریابی، تبلیغات، و یا موارد دیگر استفاده شود.

لینک‌های شخص سوم

گاهی اوقات، در راستای اختیاراتمان، ممکن است محصولات و یا ارائه خدماتی در سایتمان و یا به شخص سومی پیشنهاد دهیم. این سایت‌های شخص سوم خط مشی حفظ حریم خصوصی جداگانه و مستقلی دارند. در نتیجه ما هیچ مسئولیتی در قبال محتوا و فعالیت‌های این سایت‌های مرتبط نداریم. با این حال، ما به دنبال محافظت از یکپارچگی سایتمان هستیم و از هر گونه بازخوردی در مورد این سایت‌ها استقبال می‌کنیم.

سیاست حفظ حریم خصوصی آنلاین

این سیاست حفظ حریم خصوصی آنلاین تنها به اطلاعات جمع‌آوری‌شده از طریق سایت ما و نه به اطلاعات جمع‌آوری‌شده آفلاین اعمال می‌شود.

رضایت شما

با استفاده از سایت ما، شما با خط مشی حفظ حریم خصوصی وب سایت ما موافقت می‌کنید.

تغییرات خط مشی حفظ حریم خصوصی

اگر ما تصمیم گرفتیم خط مشی حریم خصوصی‌مان را تغییر دهیم، این تغییرات را در این صفحه ارسال خواهیم کرد. آخرین به روزرسانی 27 شهریور 1401 انجام شده است.

پیشنهاد ویژه!

آنلاین | رایگان | پیشرفته