پیج اینستاگرام طبایع
ما را دنبال کنید

جزوات آموزشی طب سنتی طبایع

به صفحه معرفی، فروش و دانلود جزوات آموزشی و تخصصی طب سنتی طبایع خوش آمدید. در این صفحه آخرین جزوات تهیه شده توسط تحریریه طبایع قابل مشاهده است. در حال حاضر دو جزوه جامع مزاج شناسی و گیاهان دارویی تهیه و تدوین شده است. به زودی جزوات تخصصی دیگر در موضوعات کاربردی و مرتبط با طب سنتی تهیه و در صفحه قرار خواهد گرفت.

لیست جزوات

جزوه جامع مزاج شناسی

ویرایش ۱.۰۱ - ۳۳۲ صفحه و ۶۲ سرفصل

جزوه جامع گیاهان دارویی

ویرایش ۱.۰۱ - ۴۹۲ صفحه و ۱۴۱ سرفصل

جزوه جامع خواص خوراکی‌ها

ویرایش ۱.۰۱ - ۳۷۹ صفحه و ۲۸۹ سرفصل

جزوه جامع تغذیه و رژیم

ویرایش ۱.۰۱ - صفحه و سرفصل

مزایای خرید جزوات آموزشی طبایع

دریافت نسخه pdf از طریق ایمیل یا آیدی صفحات اجتماعی بلافاصله پس از پرداخت وجه و انجام فرایند تسویه
دریافت نسخه‌های به روزرسانی شده بعدی به شکل کاملا رایگان برای همه جزوات (گارانتی همیشگی محتوایی)
دریافت کد تخفیف ۱۰۰ درصدی برای آزمون مزاج‌شناسی پیشرفته طبایع بر روی هر جزوه (به ارزش ۲۵ هزار تومان)
دریافت کد تخفیف ۳۰ درصدی برای مشاوره آنلاین تخصصی طب سنتی (به ارزش حداکثر ۳۵ هزار تومان)

سلب مسئولیت و قوانین

سایت طبایع نسبت به استفاده از محتوای جزوه جامع مزاج شناسی برای خوددرمانی و یا تجویز بدون مجوز آن به دیگران هیچ مسئولیتی پذیرا نیست. بدیهی است این جزوه صرفا جهت آشنایی بیشتر شما با مفاهیم طب سنتی تهیه و گردآوری شده است و نباید ملاک خوددرمانی قرار بگیرد. محتوای موجود در جزوه جامع مزاج شناسی برای افراد در گروه سنی +۱۷ در نظر گرفته شده است، لذا طبایع مسئولیتی نسبت به استفاده مخاطبین زیر این گروه سنی نمی‌پذیرد و تمام مسئولیت بر عهده والدین ایشان خواهد بود.

رعایت حقوق مادی و معنوی

ممکن است با جستجو در اینترنت تمامی این موضوعات را بیابید و به رایگان از محتواهای خیلی زیادی که در سایت‌های مختلف منتشر شده استفاده کنید. اما گردآوری همه آنها در یکجا و ارائه آن به زبان امروزی و کاملا کاربردی زمان و هزینه زیادی از ما گرفته است. لذا از شما مخاطب فهیم و محترم که همیشه همراه طبایع بودید خواهشمندیم پس از تهیه نسخه الکترونیکی این جزوه، حقوق مادی و معنوی آن را رعایت کنید تا انگیزه ما برای ارائه نسخه‌های به روزرسانی بعدی حفظ شود و توان همراهی با شما عزیزان را از دست ندهیم.

سوال، پیشنهاد و انتقاد

قطعا هیچ کاری بدون عیب و نقص نیست. از شما مخاطب محترم تقاضا می‌کنیم پس از تهیه جزوه، ما را از نظرات ارزشمند خود بی‌بهره نکنید و به بهتر شدن این جزوه در نسخه‌های بعدی کمک کنید. شما می‌توانید برای ارسال نظر، پاسخ به سوالات و دریافت پشتیبانی به شماره ۰۹۳۹۴۳۹۸۵۸۳ در پیام‌رسان‌های تلگرام، واتساپ و بله پیام بدهید!