پیج اینستاگرام طبایع

جزوات آموزشی و کتب تخصصی طب سنتی

به صفحه معرفی، فروش و دانلود جزوات آموزشی و کتب تخصصی طب سنتی طبایع خوش آمدید. در این صفحه آخرین جزوات تهیه شده توسط تحریریه طبایع و همچنین بیش از 200 عنوان کتاب مرجع طب سنتی در 14 بسته جامع قابل مشاهده است. در حال حاضر 8 جزوه جامع مزاج شناسی، گیاهان دارویی، خواص خوراکی‌ها، تغذیه و رژیم، اعمال یداوی (حجامت)، اعراض نفسانی (سلامت روح و روان)، پوست، مو و زیبایی و مسائل جنسی و باروری تهیه و تدوین شده است. به زودی جزوات تخصصی دیگر در موضوعات کاربردی و مرتبط با طب سنتی تهیه و در صفحه قرار خواهد گرفت.

جزوات تخصصی طبایع

مشاهده و خرید جزوات جامع، به روز و بسیار کاربردی تهیه شده توسط تحریریه سایت طبایع

مزایای خرید جزوات و کتب آموزشی طبایع

دریافت نسخه pdf از طریق پیامرسان‌ها و صفحات اجتماعی بلافاصله پس از پرداخت وجه و انجام فرایند تسویه
دریافت نسخه‌های به روزرسانی شده بعدی به شکل کاملا رایگان برای همه جزوات (گارانتی همیشگی محتوایی)
دریافت کد تخفیف ۱۰۰ درصدی برای آزمون مزاج‌شناسی پیشرفته طبایع بر روی هر جزوه (به ارزش ۲۵ هزار تومان)
امکان چاپ جزوات و کتب به درخواست شما با هزینه معقول و ارسال آن درب منزل در سریع‌ترین زمان ممکن

سلب مسئولیت و قوانین

سایت طبایع نسبت به استفاده از محتوای جزوات و کتب برای خوددرمانی و یا تجویز بدون مجوز آن به دیگران هیچ مسئولیتی پذیرا نیست. بدیهی است این محصولات صرفا جهت آشنایی بیشتر شما با مفاهیم طب سنتی تهیه و گردآوری شده است و نباید ملاک خوددرمانی قرار بگیرد. محتوای موجود در جزوات و کتب برای افراد در گروه سنی +۱۷ در نظر گرفته شده است، لذا طبایع مسئولیتی نسبت به استفاده مخاطبین زیر این گروه سنی نمی‌پذیرد و تمام مسئولیت بر عهده والدین ایشان خواهد بود.

رعایت حقوق مادی و معنوی

ممکن است با جستجو در اینترنت تمامی این موضوعات را بیابید و به رایگان از محتواهای خیلی زیادی که در سایت‌های مختلف منتشر شده استفاده کنید. اما گردآوری همه آنها در یکجا و ارائه آن به زبان امروزی و کاملا کاربردی زمان و هزینه زیادی از ما گرفته است. لذا از شما مخاطب فهیم و محترم که همیشه همراه طبایع بودید خواهشمندیم پس از تهیه نسخه الکترونیکی این جزوات و کتب، حقوق مادی و معنوی آن را رعایت کنید تا انگیزه ما برای ارائه نسخه‌های به روزرسانی بعدی حفظ شود و توان همراهی با شما عزیزان را از دست ندهیم.

سوال، پیشنهاد و انتقاد

قطعا هیچ کاری بدون عیب و نقص نیست. از شما مخاطب محترم تقاضا می‌کنیم پس از تهیه جزوات و کتب، ما را از نظرات ارزشمند خود بی‌بهره نکنید و به بهتر شدن محصولات در نسخه‌های بعدی کمک کنید. شما می‌توانید برای ارسال نظر، پاسخ به سوالات و دریافت پشتیبانی به شماره ۰۹۳۹۴۳۹۸۵۸۳ در پیام‌رسان‌های تلگرام و بله پیام بدهید!

پیشنهاد ویژه!

آنلاین | رایگان | پیشرفته